O nás

MACHAČ řeznictví a uzenářství. Tradiční a poctivé řemeslo je naše srdeční záležitost.

Firma vznikla v roce 1992 jako ryze rodinná společnost. Původní podnikatelský záměr vycházel z bohatých empirických poznatků starobylého řemesla, které vždy bylo zakladatelům firmy milým koníčkem, a v tomto duchu probíhala i první léta podnikání. Poráželo se zhruba 12 kusů vepřového žíru týdně a podmínky připomínaly větší rodinnou zabíjačku. Voda se ohřívala v kotlích, pod kterými se topilo dřevem a prasata se pařila v trocích. Veškeré výrobky se vyráběly podle původních receptur a uzení probíhalo v klasických udírnách vysušeným dubovým dřevem.

Na tomto základu jsme začali budovat naši společnost.

Rozhodli jsme se, že i nadále budeme šířit odkaz mistrů tohoto starobylého řemesla a produkovat masné výrobky té nejvyšší kvality. Technologii výroby i náš provoz jsme v průběhu let značně zmodernizovali, vše odpovídá přísným evropským hygienickým předpisům, stále však úspěšně vyrábíme masné výrobky v duchu staletých tradic.

Cílevědomě budujeme značku regionálního výrobce kvalitních masných produktů, a o tom, že se nám to daří, svědčí získání prestižního ocenění Regionální potravina pro naše výrobky Tatínkova šunka a Uzený bůček speciál. Jsme vítanou volbou pro všechny, kterým opravdu záleží na tom, co chtějí.

Jsme tady pro Vás…

Kde nakoupíte?

Nejbližší prodejny ve Vašem okolí najdete zde

Adresa:

Vedoucí prodejny:

Telefon:

Provozní doba:

Poslat poptávku

Napište nám