O nás

MACHAČ řeznictví a uzenářství. Tradiční a poctivé řemeslo je naše srdeční záležitost.

Firma vznikla v roce 1992 jako ryze rodinná společnost. Původní podnikatelský záměr vycházel z bohatých empirických poznatků starobylého řemesla, které bylo zakladatelům firmy po dlouhou dobu tím nejmilejším koníčkem a v tomto duchu probíhaly i první léta podnikání. Poráželo se zhruba 12 ks vepřového žíru týdně a podmínky připomínaly větší rodinnou zabíjačku. Voda se ohřívala v kotlích, pod kterými se topilo dřevem a prasátka se pařila v trocích - prostě postaru. Veškeré výrobky se vyráběly podle původních receptur a uzení probíhalo v klasických udírnách vysušeným dubovým dřevem.

Na tomto základu jsme začali budovat naši společnost.

I nadále budeme šířit odkaz starých mistrů tohoto zlatodného řemesla a produkovat masné výrobky té nejvyšší kvality. Technologie i náš provoz se v průběhu let hodně zmodernizoval a odpovídá přísným evropským hygienickým předpisům, ale stále vyrábíme a chceme vyrábět masné výrobky v duchu těchto tradic.

Objemem výroby nemůžeme a ani nechceme konkurovat velkým výrobcům, spíše se snažíme nabídnout alternativu těm, kterým záleží na vlastním zdraví a nechtějí si ho ničit chemickými přísadami, sójou, tekutým kouřem či jinými vymoženostmi moderní masné výroby.

Kde nakoupíte?

Nejbližší prodejny ve Vašem okolí najdete zde

Adresa:

Vedoucí prodejny:

Telefon:

Provozní doba:

Poslat poptávku

Napište nám