O nás

Od nás, pro Vás!

O společnosti

Firma vznikla v roce 1992 jako ryze rodinná společnost. Původní podnikatelský záměr vycházel z bohatých empirických poznatků starobylého řemesla, které vždy bylo zakladatelům firmy milým koníčkem, a v tomto duchu probíhala i první léta podnikání. Poráželo se zhruba 12 kusů vepřového žíru týdně a podmínky připomínaly větší rodinnou zabíjačku. Voda se ohřívala v kotlích, pod kterými se topilo dřevem a prasata se pařila v trocích. Veškeré výrobky se vyráběly podle původních receptur a uzení probíhalo v klasických udírnách vysušeným dubovým dřevem.

Na tomto základu jsme začali budovat naši společnost.

Rozhodli jsme se, že i nadále budeme šířit odkaz mistrů tohoto starobylého řemesla a produkovat masné výrobky té nejvyšší kvality. Technologii výroby i náš provoz jsme v průběhu let značně zmodernizovali, vše odpovídá přísným evropským hygienickým předpisům, stále však úspěšně vyrábíme masné výrobky v duchu staletých tradic.

Cílevědomě budujeme značku regionálního výrobce kvalitních masných produktů, a o tom, že se nám to daří, svědčí získání prestižního ocenění Regionální potravina pro naše výrobky Tatínkova šunka, Uzený bůček speciál a Škvarky v sádle. Jsme vítanou volbou pro všechny, kterým opravdu záleží na tom, co chtějí. Jsme tady pro Vás…
O společnosti

Zlepšení procesu zpracování výrobků MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o. a jejich uvádění na trh

Naše společnost realizovala projekt:

"Zlepšení procesu zpracování výrobků MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o. a jejich uvádění na trh"

Tento projekt je podpořen v rámci Programu rozvoje venkova, který je financován Evropským zemědělským fondem pro rozvoj venkova

(http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_cs).

Projekt je zaměřen na pořízení technologického vybavení výrobny uzenin a prodejen, konktrétně na pořízení masírky, injekty, udírny, vakuovacího stroje a chladících pultů. Jeho realizací dojde ke zlepšení tří jednotlivých oblastí, a to zpracování a prodeje masa a masných výrobků. Projekt dopomůže ke zlepšení efektivnosti, snížení poruchovosti a nákladů na údržbu, ke zvyšování kvality produktů podle specifických uživatelských parametrů a ke zlepšení ekonomiky projektu.

 

Napište nám